sobota, 18 listopada 2017.
Strona główna > Gospodarka > Klik do Portalu Pasażera

Klik do Portalu Pasażera

Klik do Portalu Pasażera
Data publikacji: 2016-07-21 09:04
Ostatnia aktualizacja: 2017-10-25 17:14
Wywietleń: 1229 144837

Fanpage PKP Polskie Linie Kolejowe SA na Facebooku ma nowy widżet (zakładkę) - Rozkład Jazdy. Warto z niej korzystać, bo od 20 lipca pociągi kursują inaczej, by zapewnić komunikację uczestnikom Światowych Dni Młodzieży.

Kliknięcie na facebook.com/PolskieLinieKolejowe może przenieść użytkowników do wirtualnej wyszukiwarki - portalpasazera.pl (jest teraz też w języku angielskim), która wskaże najlepsze przejazdy pociągiem pomiędzy wskazanymi stacjami. Dostępna z portalu aplikacja umożliwia poza tym podgląd sekcji Twój Pociąg i Plakatowy rozkład jazdy.

Wszystkie funkcje dostępne są bezpośrednio 
na portalpasazera.pl oraz w aplikacji Rozkład Kolejowy na urządzenia mobilne z systemami Android, iOS oraz Windows Phone. Wyszukiwarka połączeń kolejowych dostarcza podróżnym informacji na temat planowanej trasy i rozkładu jazdy oraz liczbie możliwych połączeń na trasie. Pokazuje peron i tor, z którego odjedzie pociąg oraz świadczone w nim usługi, umożliwia wybór połączenia bezpośredniego lub z przesiadkami. Ponadto, dzięki prowadzonemu monitoringowi sieci kolejowej i wykorzystaniu nadajników GPS, na bieżąco pozwala śledzić pozycję pociągu na interaktywnej mapie i sprawdzić, czy jedzie on zgodnie z rozkładem. 


Za pomocą sekcji Twój Pociąg podróżny się dowie o ewentualnych utrudnieniach na torach (zmiany trasy, przewidywane opóźnienia, komunikacja zastępcza, planowany czas przyjazdu na stacje).

(mag)

 

Klik do Portalu Pasażera Klik do Portalu Pasażera

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi