poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Gospodarka > Jak chronić dane osobowe?

Jak chronić dane osobowe?

Jak chronić dane osobowe?
Data publikacji: 2015-10-31 08:39
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 1325 34593

Zmiana przepisów dotyczących ochrony danych osobowych oraz wynikające z tego nowe obowiązki przedsiębiorców będą tematem szkolenia, które odbędzie się 6 listopada w Szczecinie. Organizatorem jest ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskim Centrum Przedsiębiorczości.

Celem bezpłatnego szkolenia jest zapoznanie uczestników z najnowszymi zmianami w zakresie ochrony danych osobowych i obowiązkami przedsiębiorców z nich wynikającymi. Poprowadzi je Stanisław Rozwadowski – audytor, trener i kontroler w zakresie organizacji ochrony danych osobowych.

Szkolenie skierowane jest do właścicieli i pracowników przedsiębiorstw (głównie mikro-, małych i średnich) z województwa zachodniopomorskiego. Odbędzie się ono w siedzibie ZSRG – SCP przy ul. Kolumba 86/89 w Szczecinie.

Zainteresowani udziałem powinni przesłać do 2 listopada, do godz. 12, wypełnionego formularza zgłoszeniowego do biura Enterprise Europe Network, na adres: eic@zsrg.szczecin.pl lub faksem (91 433 02 66). W przypadku pytań, można dzwonić pod nr 91 433 02 20.

Formularz jest do pobrania na stronie internetowej stowarzyszenia (www.zsrg.szczecin.pl/news/pl/bezplatne-szkolenie-ochrona-danych-osobowych-w-firmie-06-11-2015r). ©℗

Tekst i fot. (ek)

Komentarze

Marta
DO POLICJI STRAŻY MIEJSKIEJ I ZARZADU DRÓG my MIESZKAŃCY ul. OBOTRYCKA APELUJEMY O SKUTECZNĄ INTERWENCJE...............CHODNIK TO MIEJSCE DLA PIESZYCH ZATOCZKA TO MIEJSCE DLA AUTOBUSOW, BOISKO SZKOLNE TO MIEJSCE DLA UCZNIÓW DYREKTOR POWINIEN BYĆ SWIADOMY ŻE NARAŻA UCZNIOW NA UTRATĘ ZDROWIA LUB ŚMIERĆ. DZIAŁANIA I PORUSZANIE SIE nauki jazdy "MARS" JEST NIEDOPUSZCZALNE PRAWO O RUCHU DROGOWYM JEST JASNE I KLAROWNE RÓWNIEŻ I PARKOWANIE.
2015-10-31 08:09:49

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi