środa, 18 października 2017.
Strona główna > Gospodarka > Informacje o podróży i bilety na pociąg

Informacje o podróży i bilety na pociąg

Informacje o podróży i bilety na pociąg
Data publikacji: 2017-01-31 22:29
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-31 18:07
Wywietleń: 1488 209499

PKP Polskie Linie Kolejowe SA zwiększyły możliwości wyszukiwarki połączeń kolejowych portalpasazera.pl. Zawiera teraz więcej informacji oraz daje dostęp do zakupu biletów.

Bilety na pociągi: Przewozów Regionalnych, Kolei Wielkopolskich, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, są dostępne dzięki przekierowaniu na stronę przewoźników zaraz po zaplanowaniu podróży na portalu. Trwają testy, by z takich możliwości mogli również korzystać pasażerowie PKP Intercity.
Na portalpasazera.pl  są informacje o połączeniach kolejowych, aktualnym rozkładzie jazdy i oferowanych w podróży usługach. W sekcji Twój pociąg użytkownicy mogą śledzić jazdę pociągu na mapie w czasie rzeczywistym. Z wyprzedzeniem dostępne są komunikaty o czasowych zmianach rozkładu i natychmiast wprowadzane dane o niespodziewanych zdarzeniach, wpływających na przejazd (patrz - lista utrudnień).

Dodatkowe informacje, ważne dla osób niepełnosprawnych i o ograniczonej mobilności, znajdują się w katalogu stacji kolejowych. Tam - po najechaniu na ikonkę - mogą sprawdzić dostępne dla nich urządzenia i udogodnienia.

W aplikacji Rozkład kolejowy jest karta Ulubione. Można w niej zapisywać m.in. połączenia i rozkłady wybranych stacji. Jest dostępna dla użytkowników systemów: Android, iOS oraz Windows Phone.

(mag)

Informacje o podróży i bilety na pociąg Informacje o podróży i bilety na pociąg

Komentarze

Biedny ale dumny
Czy bez logowania się na portalu PKP mogę zakupić bilet-?. Próbowałem ale aby go nabyć i zakończyć poprawnie proces zakupu wymagano ode mnie zalogowania.
2017-02-02 14:55:08

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi