piątek, 17 listopada 2017.
Strona główna > Gospodarka > Hanza Tower na podium

Hanza Tower na podium

Hanza Tower na podium
Data publikacji: 2017-02-13 17:05
Ostatnia aktualizacja: 2017-10-25 17:16
Wywietleń: 505 214849

Projekt Hanza Tower został już zmieniony. W pochyłym, niemal 100-metrowym wieżowcu będą apartamenty, centrum biznesowo -konferencyjne, zaś w jego pięciokondygnacyjnym „podium" - handel, usługi i biura. Właściciel terenu i inwestor - Hanza Invest SA - na realizację przedsięwzięcia przy al. Wyzwolenia i ul. Odzieżowej dostał kredyt.

Obiecywany od dawna nowy projekt Hanza Tower w końcu jest gotowy. Jak już pisaliśmy, w wieżowcu będzie centrum biznesowo-konferencyjne i 480 apartamentów mieszkalnych.  Ponadto: zespół basenów, pralnia samoobsługowa, miniklub dla dzieci, kluby dla nastolatków oraz dorosłych mieszkańców. Rezydenci będą mogli też korzystać z kręgielni, spa, fitnessu oraz centrum medycznego. W obiekcie będą też powierzchnie biurowe. W części podziemnej powstanie trzykondygnacyjny garaż podziemny z wjazdem i wyjazdem od strony ulicy Odzieżowej.

Jak podaje J.W. Construction Holding SA w swoich raportach bieżących „Przy al. Wyzwolenia i ul. Odzieżowej powstać ma 30-kondygnacyjny budynek (około 100 metrów wysokości)". Z kolei na stronie Urbicon czytamy: „Zaprojektowano budynek wysokościowy z 23 piętrami nadziemnymi i 3 kondygnacjami parkingu podziemnego. Pierwsze 5 kondygnacji budynku stanowi „podstawę” o funkcji handlowo-usługowej (mall handlowy) i biurowej. Wyższe kondygnacje budynku ukształtowane w formie przeszklonego wieżowca wychylonego w kierunku doliny Odry." Wysokość 95 m.

(mag)

 

Hanza Tower na podium Hanza Tower na podium Hanza Tower na podium Hanza Tower na podium Hanza Tower na podium Hanza Tower na podium Hanza Tower na podium Hanza Tower na podium

Komentarze

:)
Do PO-nizszego... : ))) o cudzysłowie nie słyszała widac poliglotka ze szkoły medialnej ojca inkasenta
2017-02-15 09:28:16
Do PO-nizszego... : )))
PO-jezdzilam tramwajem... i zauwazylam ze "czymal" pisze sie TRZYMAL !!
2017-02-14 23:11:43
:)))
Teoretycznie byc moze tak... a praktycznie... ?? : Walniemy tam jeszcze pomnik króla Polski 2016 i bedzie go "czymał" pojezdzij tramwajem, tam ci powiedza szczegoly nt budowy hahhahahahah
2017-02-14 20:19:51
Robert
Czy drodzy forumowicze wypowiadający się o rzekomych ułomnościach budowli, która ma być szersza na górze a węższa na dole widzieli coś w życiu poza Szczeciniem, Poznaniem czy Gorzowem? Na świecie buduje się o wiele bardziej skomplikowane technologicznie budynki, których nie zdmuchnie wiatr jak sugeruje domorosły architekt.
2017-02-14 16:44:29
Teoretycznie byc moze tak... a praktycznie... ??
A ciekawe, jak dlugo.... ten maly fundament, bedzie mogl utrzymac ta Wielka, Ciezka i Szeroka gore budynku ??
2017-02-14 12:32:24
//
Myslenie ma przyszlosc... Twój nick nie jest adekwatny do rzeczywistości ps. jak tam biurowiec spółki Srebrna w Warszawie ?
2017-02-14 12:23:42
tower
tu stówka, tam stówka, reszta radnych na przetrzymanie i handel kwitnie. wszyscy jesteśmy ułomni.
2017-02-14 07:55:05
Myslenie ma przyszlosc...
Hmm.., biorac ze u gory ma byc szerszy... jak na dole, to "byc moze" PO-nownie latajacym "IS-lamistom" bedzie jeszcze latwiej w niego "trafic" ?? Gdzie o duzych, innego rodzaju "Sztormach" juz nie wspomne !!
2017-02-14 01:27:39
niewypał
Chyba na podium, ale w kategorii: opóźnienie.
2017-02-13 23:33:00
mejdej
a parking dla 500 aut to gdzie jest?
2017-02-13 20:28:51
xl
...jeśli będzie taki, jak na zdjęciach - to już mi się podoba...