czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Gospodarka > Ekomersy dla platformy i prezesa

Ekomersy dla platformy i prezesa

Ekomersy dla platformy i prezesa
Data publikacji: 2016-11-15 21:56
Wywietleń: 1797 172863

Drugi raz z rzędu szczecińska firma IAI SA zdobyłanajbardziej prestiżową nagrodę polskiego biznesu internetowego - Ekomers. Jej prezes i założyciel, Paweł Fornalski, został zaś wyróżniony Super Ekomersem 2016 za wkład wkład w rozwój branży.
Ekomersy to jeden z najbardziej uznanych konkursów w polskim e- biznesie. Wyróżniane są w nim najlepsze firmy, produkty i usługi wspierające sprzedaż w Internecie. W tym roku nagrody przyznane były po raz piąty.
Usługa IAI-Shop.com szczecińskiej spółki IAI zdobyła - drugi rok z rzędu - Ekomersa dla najlepszej platformy sklepów internetowych. Natomiast wśród osobowości branży za specjalny wkład w jej rozwój Super Ekomersem wyróżniony został założyciel i prezes firmy, Paweł Fornalski.
„Zostałem osobowością roku o szczególnym wkładzie do polskiego ecommerce. Czyli nagroda specjalna, zaskoczenie. Nic tylko, pozostaje mi zasuwać dalej i dalej" , napisał 36-letni prezes IAI SA na swoim facebookowym profilu.
Notowana na rynku akcji NewConnect spółka IAI istnieje w Szczecinie od 2000 r. i jest jednym z liderów polskiego e-commerce. Obsługuje obecnie ponad 3500 sklepów internetowych. Ma też swoje biuro handlowe na rynku brytyjskim - IdoSell Shop.

(mag)

Fot.: IAI SA

NZ: Paweł Fornalski

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi