wtorek, 12 grudnia 2017.
Strona główna > Gospodarka > Ekomersy dla platformy i prezesa

Ekomersy dla platformy i prezesa

Ekomersy dla platformy i prezesa
Data publikacji: 2016-11-15 21:56
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 1957 172863

Drugi raz z rzędu szczecińska firma IAI SA zdobyłanajbardziej prestiżową nagrodę polskiego biznesu internetowego - Ekomers. Jej prezes i założyciel, Paweł Fornalski, został zaś wyróżniony Super Ekomersem 2016 za wkład wkład w rozwój branży.
Ekomersy to jeden z najbardziej uznanych konkursów w polskim e- biznesie. Wyróżniane są w nim najlepsze firmy, produkty i usługi wspierające sprzedaż w Internecie. W tym roku nagrody przyznane były po raz piąty.
Usługa IAI-Shop.com szczecińskiej spółki IAI zdobyła - drugi rok z rzędu - Ekomersa dla najlepszej platformy sklepów internetowych. Natomiast wśród osobowości branży za specjalny wkład w jej rozwój Super Ekomersem wyróżniony został założyciel i prezes firmy, Paweł Fornalski.
„Zostałem osobowością roku o szczególnym wkładzie do polskiego ecommerce. Czyli nagroda specjalna, zaskoczenie. Nic tylko, pozostaje mi zasuwać dalej i dalej" , napisał 36-letni prezes IAI SA na swoim facebookowym profilu.
Notowana na rynku akcji NewConnect spółka IAI istnieje w Szczecinie od 2000 r. i jest jednym z liderów polskiego e-commerce. Obsługuje obecnie ponad 3500 sklepów internetowych. Ma też swoje biuro handlowe na rynku brytyjskim - IdoSell Shop.

(mag)

Fot.: IAI SA

NZ: Paweł Fornalski

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje