sobota, 18 listopada 2017.
Strona główna > Gospodarka > Co w budownictwie piszczy

Co w budownictwie piszczy

Co w budownictwie piszczy
Data publikacji: 2017-10-20 12:20
Ostatnia aktualizacja: 2017-10-25 17:17
Wywietleń: 977 297511

Na polskim - a więc i szczecińskim - rynku budowlanym panuje wyjątkowy boom. Deweloperzy wznoszą kolejne osiedla. Ale tak nie będzie wiecznie. Po hossie musi w końcu przyjść bessa. O tym jak zminimalizować jej skutki dla branży i o innych niuansach mówili w czwartek (19.bm.) eksperci. Podkreślali, że brakuje np. terenów pod nowe domy, więc ceny gruntów rosną. Natomiast rynek powinien się mniej przejmować wzrostem wynagrodzeń w budownictwie czy wzrostem cen materiałów budowlanych.

Na zorganizowaną przez Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Szczecinie konferencję przybyli m.n. szefowie firm budowlanych. Tytuł spotkania w hotelu "Dana": "Rynek nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych". (kl)

Fot.: Marek Klasa

Komentarze

mieszkaniec Szczecina
A miasto zbudowało 2 niepotrzebne straszydła: Filharmonię i bunkier Przełomy. Tylko po co ? Chyba po to, by marnotrawić w nich pieniądze? Azoty Arena też bez pomyślunku. Wszędzie w tych budowlach widać brak pomysłu i bezużyteczną przestrzeń. Nie po gospodarsku. A co tam radnym. Nikomu wło z głowy nie spadnie. Prezydent zaś podpisze wszystko.
2017-10-22 09:22:43

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi