sobota, 18 listopada 2017.
Strona główna > Gospodarka > Biznesplany nagrodzone

Biznesplany nagrodzone

Biznesplany nagrodzone
Data publikacji: 2017-10-23 23:17
Ostatnia aktualizacja: 2017-10-25 17:17
Wywietleń: 831 297998

"Coacher-system do wspomagania pracy trenera piłkarskiego" zdobył największe uznanie kapituły konkursu Przystanek Sukces - biznes w Szczecinie się opłaca!. Była to już siódma edycja rywalizacji przyszłych przedsiębiorców na najlepszy biznesplan.

Pierwsza nagroda za Coacher-system przyznana została autorom: Mateuszowi Wyczawskiemu, Krzysztofowi Palczewskiemu, Oldze Chróstowskiej, Mikołajowi Kłosowskiemu i Marice Adamczewskiej. Wręczyli ją przedstawiciele licznych sponsorów oraz Barbara Bartkowiak, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Coacher-system to aplikacja, która pomaga w zarządzaniu zespołem, analizuje rozwój zawodników, ułatwia kontakt z nimi. Pomaga również planować rozgrywki. Rozwiązuje także problem poszukiwania sparing partnerów i nowych zawodników. Ułatwia ponadto aranżowanie meczy i organizację turniejów oraz rozgłoszenie informacji o wydarzeniach.

Drugą nagrodę zdobyła Justyna Czyż. Stworzyła biznesplan na przedsięwzięcie pod nazwą "Akustyna - Protetyk Słuchu - nowoczesne protezowanie słuchu". Trzecia została sklasyfikowana Liliana Domańska za "Bukiety herbaciane".

Natomiast w kategorii młodzieży do 18 roku życia pierwsze miejsce zdobyła Aleksandra Laskowska z IV LO w Szczecinie za "Spersonalizowane zeszyty". Jej przyszła firma chce się zajmować internetową sprzedażą zeszytów z okładkami stworzonymi przez klientów.

W kategorii osób powyżej 18 roku życia (studenci i absolwenci lub inne osoby chcące założyć własną firmę) nagrodę specjalną Banku Zachodniego WBK otrzymała Agnieszka Spychalska-Glapa za "Homebranders", czyli za biznesplan na prowadzenie nowoczesnej agencji pośrednictwa w nieruchomościach.

Wyróżniono Agnieszkę Bekas za pomysł na firmę zajmującą się "Terapią komórek nerwowych mózgu z doradztwem zawodowym i psychospołecznym". Ta tajemniczo brzmiąca oferta skierowana ma być do mieszkańców Szczecina mających problem z niską odpornością na stres, z pamięcią i percepcją, problemami z koncentracją, z emocjami, itp.

W tym roku na konkurs Przystanek Sukces w kategorii do 18 roku życia 89 autorów zgłosiło 50 projektów. Wśród dorosłych 15 autorów nadesłało 11 pomysłów.

Dla potencjalnych biznesmenów były też szkolenia z prowadzenia działalności gospodarczej (w sześciu firmach).

(kl)

Na zdjęciu: Galę na której wręczono nagrody zakończyło wspólne zdjęcie.

Fot. Dariusz Gorajski

Biznesplany nagrodzone Biznesplany nagrodzone

Komentarze

user
Spersonalizowane zeszyty ??? co to za nowość, takie firmy już istnieją!
2017-10-24 12:09:11
b_Uczestnik
Gratulacje dla wszystkich za pomysły i ich przedstawienie.
2017-10-24 11:24:28

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi