wtorek, 16 stycznia 2018.
Strona główna > Gospodarka > Bilet dla pupila online

Bilet dla pupila online

Bilet dla pupila online
Data publikacji: 2016-02-19 13:22
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 1467 120539

Pasażerowie pociągów PKP Intercity mogą już kupić online bilet na przewóz roweru, niestandardowego bagażu lub swojego pupila. Oferta jest dostępna w serwisie internetowym e-IC.


Bilet na przewóz pociągami TLK, IC, EIC oraz EIP (obecnie tylko dla psa lub rzeczy !) jest już dostępny w serwisie internetowym e-IC. Podczas zakupu swojego biletu na wybraną relację, wystarczy wybrać w polu „WYBIERZ BILET DODATKOWY” jedną z dostępnych opcji, a następnie określić liczbę potrzebnych biletów.

Przewożąc psa należy jednak pamiętać, że jeśli nie jest w odpowiednim pojemniku, to w czasie podróży musi mieć kaganiec i być na smyczy.
Jeżeli przewozi się rower, który jest gotowy do jazdy (nie jest złożony ani zapakowany), trzeba kupić dodatkowy bilet . Ponadto pojazd musi być pozostawiony w przeznaczonym do tego miejscu.Duże rzeczy, które nie mieszczą się na półce nad miejscem pasażera, pod siedzeniem oraz w innym miejscu w wagonie do tego przeznaczonym, można także przewozić, ale za dodatkową opłatą. Są też rzeczy, np. niebezpieczne substancje chemiczne, których pasażer pociągiem w ogóle nie może przewozić ! Szczegółowe zasady są na http://www.intercity.pl/pl/biletdodatkowy.html.

Już teraz pasażerowie, poza standardowymi biletami na przejazdy pociągami PKP Intercity, za pośrednictwem strony internetowej mogą kupić bilet miesięczny, ofertę weekendową czy pobrać bezpłatny bilet dla dziecka mającego nie więcej niż 4 lata. Ponadto podróżni mogą skorzystać z możliwości wymiany i zwrotu biletu bez konieczności składania reklamacji.

(mag)

Fot. PKP Intercity

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
1
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Światełko do nieba 2018
Wielkie granie na Łasztowni
Bicie rekordu w spinningu rowerowym
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy