wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Akcje Kuriera > WIADOMOŚCI SZCZECIN > Potańcówka – tegoroczny hit Różanki

Potańcówka – tegoroczny hit Różanki

Data publikacji: 2016-08-28 19:50
Wywietleń: 545

Szczęśliwi ludzie, wspólne śpiewanie, tańczenie, łzy wzruszenia, dobra muzyka, mnóstwo radości. Tak wyglądała tegoroczna 9. Edycja Różanego Ogrodu Sztuki.

Jest godzina 21.00. W Ogrodzie Różanym właśnie zakończyła się trwająca dwie godziny Różankowa Potańcówka. Na specjalnie położonym parkiecie, udekorowanym girlandami świateł, wirowało kilkadziesiąt par. Do organizatorów podchodzi Pan, około osiemdziesiątki i mówi:

– Ja więcej do Was na tę imprezę nie przyjdę. Zaniepokojeni, że coś się stało, pytają: Dlaczego? Co się stało? W tym momencie Pan się uśmiecha i mówi: 
Za krótko trwa!

Takich historii związanych z Różanym Ogrodem Sztuki 2016 jest znacznie więcej. Ten przytoczony dialog oddaje klimat jaki towarzyszył przez cały czas (w każdy weekend lipca i sierpnia) trwania projektu.

Tym kilkudziesięciu koncertom, spotkaniom, warsztatom dla najmłodszych no i hitowi tegorocznego cyklu czyli potańcówkom, towarzyszyła publiczność.

Publiczność wierna, wymagająca, ale zawsze bardzo wdzięczna wobec występujących artystów.

Dlatego też muzycy lubią koncertować na różankowej scenie.

Ja tam byłem, śpiewałem i tańczyłem.

W imieniu Szczecińskiej Agencji Artystycznej dziękujemy Państwu za ten wspólnie spędzony czas. I nie mówimy do widzenia, bo znowu zacznie padać deszcz, ale powiemy:

 

 

Widzimy się za rok!

 

 

Na zdj.: Hania i Mateusz zwycięzcy konkursu na najlepszy strój wieczoru

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej