środa, 21 lutego 2018.
Strona główna > Akcje Kuriera > Weź mnie Kurierem do domu > Szczotek dla aktywnej rodziny

Szczotek dla aktywnej rodziny

Szczotek dla aktywnej rodziny
Data publikacji: 2017-06-09 13:06
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-09 13:11
Wywietleń: 656 268275

Jest niczym żywe srebro: w ciągłym ruchu. Ciekawy świata i ludzi. Szybko i chętnie się uczy. Przyjazny wobec wszystkich istot. Nie sposób pojąć, jak ktoś mógł takiego słodziaka wyrzucić z domu, na ulicę. A jednak…

Szczotek ma niespełna cztery lata. Jest w świetnej kondycji. Pogodny z natury. Uwielbia zabawy i przysmaki. Łaknie uwagi, a człowiek jest dla niego całym światem. Nie widać, że dwa miesiące temu ów „świat" go odepchnął, porzucił.

- Trafił do nas pod koniec kwietnia, bo został porzucony pod jedną z lecznic weterynaryjnych na lewobrzeżu. Nie było problemu z ustaleniem jego poprzedniego właściciela. Niestety, identyfikacja przy pomocy mikroczipa nie zrobiła na tym człowieku żadnego wrażenia. Po psa nie przyjechał. Teraz Szczotek u nas jest rezydentem o statusie bezdomnego: nr 376/17 - opowiadają Szczotka schroniskowi opiekunowie.

Psiak jest grzeczny, ale żywiołowy. Stąd sugestia, że świetnie nadawałby się do większego stada - aktywnej rodziny, choć raczej nie z maleńkimi dziećmi.

- Zapraszamy na spacer zapoznawczy ze Szczotkiem. Warto tej psinie dać drugą szansę, okazać serce, cierpliwość - zachęcają schroniskowi opiekunowie.

Kto chciałby temu słodkiemu kawalerowi los odmienić: przygarnąć, przyjąć do rodziny, jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: tel. +48 91 487-02-81 (al. Wojska Polskiego 247).

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)

Fot. Schronisko/ZUK

Szczotek dla aktywnej rodziny

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
0
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jak żyło się w powojennym Szczecinie
Morsy na kąpielisku Głębokie
Dawny Szczecin
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy