sobota, 16 grudnia 2017.
Strona główna > Akcje Kuriera > Weź mnie Kurierem do domu > Negro z uchem klapniętym (film)

Negro z uchem klapniętym (film)

Data publikacji: 2015-08-18 11:33
Wywietleń: 199

Łagodny do granic gapiowatości. W typie zalegającego kanapowca. Powolniak z czarnym mokrym nosem w azymucie na poszukiwanie parówek. Taki to Negro: o uchu klapniętym, pies słodszy jest od miodu.

Ma 8 lat, z czego ponad połowę spędził za schroniskowymi kratami. Jego przeszłość nieznana. Teraźniejszość to codzienne czekanie na dobrego człowieka. Przyszłość - może przy kochającej rodzinie i w prawdziwym domu? - Jest dużym, lekko niezdarnym psiakiem, do złudzenia przypominającym nieporadnego cielaka - opowiada Monika, wolontariuszka opiekująca się Negro (969/10). - Kruczoczarny, z zabawnie klapniętym uszkiem, na które trochę niedosłyszy.

Lubi spacery. Na wybiegu trzyma się blisko człowieka. I oczywiście, przy każdej nadarzającej się okazji, wciska swój czarny mokry nochal do torby, nieustannie w poszukiwaniu parówek. To nadzwyczaj łagodny pies. Dziecięce nachalne głaski, ugniatanie i ciąganie za ogon przyjmujący ze stoickim spokojem. Za piłką nie pobiegnie. Raczej przy niej zalegnie. Na inne zwierzęta patrzy z zaciekawieniem, choć bez cienia emocji. - Ten typ tak ma: najchętniej odnalazłby się w domu, obok kanapy, przy swojej nowej rodzinie. Tym bardziej, że łasuch z niego. Tylko dla smakołyków nauczył się podawać łapę, warować i dawać głos, a wszystko równocześnie. Prosimy o szansę dla niego - dodaje Monika. Negro może być wspaniałym kompanem. Cichym, spokojnym, bezgranicznie oddanym. Wystarczy dać mu szansę.

Kontakt dla zainteresowanych przygarnięciem Negro (969/10): Monika, tel. 506-201-533.

* * *

Na naszych łamach rozpoczęliśmy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka - niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)

Fot. Kamila KRÓLIKOWSKA/Monika FILAS

Film: Natalia WIECZERZAK

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską