piątek, 15 grudnia 2017.
Strona główna > Akcje Kuriera > Szczecin na wiosnę > Zdarzyło się

Zdarzyło się

Zdarzyło się
Data publikacji: 2016-04-04 11:13
Wywietleń: 630 126613

Kończyliśmy ubiegły i rozpoczynaliśmy 2016 rok zabawą na Jasnych Błoniach w rytmie  lat 80 , wystąpili wówczas:  Fancy - znany z ogólnoświatowego przeboju „Flames of love” Fancy,  Gazebo, twórca hitu „I like Chopin” oraz szczeciński zespół Jazzowski. 

W styczniu, jak co roku, spotkaliśmy się na kolejnym, 24 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy , podczas którego zbierane były pieniądze na dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

W tym roku zmieniło się  miejsce wydarzenia  -  ul. Niedziałkowskiego 24 a - budynek TVP Szczecin oraz teren przed budynkiem. Na scenie wystąpiły szczecińskie zespoły, a w przerwach między koncertami prowadzone były licytacje na rzecz WOŚP.Jednocześnie w budynku TVP Szczecin dla wszystkich chętnych była możliwość poznania telewizji „od kuchni" i zwiedzania studia telewizyjnego.

Jednak  najbardziej wyczekiwanym, albowiem była to pierwsza edycja wydarzenia, był Szczecin Jazz Festiwal. 

Usłyszeliśmy i zobaczyliśmy znakomitych artystów, światowych gigantów muzyki jazzowej, wystąpili mi.in. : Deborah Brown i Kelvin Mahogany,   Bill Harper z zespołem The Cookers, Kelvin Scholar, włoska gwiazda i ulubieniec  Marka Niedźwieckiego – Mario Biondi, Grzegorz Turnaua i Dorota Miśkiewicz z Markiem Napiórkowskim, Mietek Szcześniak, Jola Szczepaniak, Jona Ardyn i oczywiście „nasz”, szczeciński Sylwek Ostrowski – artysta, organizator,  dobry duch tego przedsięwzięcia.    

Wszystkie koncerty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, biletów nie było już  na długo przed rozpoczęciem wydarzenia. O pierwszej edycji także na zdjęciach , a następna już za rok, zapraszamy!

więcej na www.szczecinjazz.pl

Zdarzyło się Zdarzyło się

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską