czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Akcje Kuriera > Kurier Metropolitalny > Oni zainspirują Szczecin

Oni zainspirują Szczecin

Oni zainspirują Szczecin
Data publikacji: 2016-08-30 13:20
Wywietleń: 901 151748

Ubiegłoroczny Inspiration Day Show w Szczecinie okazał się wielkim sukcesem. Drugi ma być jeszcze lepszy. We wrześniu, do stolicy Zachodniopomorskiego zjeżdżają ludzie kultury, polityki i mediów, by pokazać, że... można inaczej. Inaczej rządzić, inaczej pomagać, inaczej żyć. 

Robert Biedroń

Absolwent politologii i nauk społecznych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Ukończył również Szkołę Liderów Politycznych i Społecznych oraz Szkołę Praw Człowieka przy Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Przez wiele lat współpracował jako konsultant kilkunastu organizacji praw człowieka w Polsce i za granicą. Był członkiem Rady Programowo-Konsultacyjnej przy Pełnomocniku Rządu ds. Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn, doradcą wicepremier Izabeli Jarugi-Nowackiej. Pomysłodawca, współzałożyciel i wieloletni prezes Kampanii Przeciw Homofobii – ogólnopolskiej organizacji prawoczłowieczej. 9 października 2011 roku został wybrany na posła ziemi gdyńsko - słupskiej z listy Ruchu Palikota. Jako parlamentarzysta pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, a także był członkiem Komisji Spraw Zagranicznych. Obecnie jest Prezydentem miasta Słupska.

Jurek Owsiak

Człowiek – Orkiestra. Dziennikarz radiowy i telewizyjny, filantrop i aktywista społeczny.

Twórca największej akcji charytatywnej w Europie – Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz Festiwalu Przystanek Woodstock. A marka WOŚP, według największego na świecie badania kondycji marek Brand Asset ™ Valuator, jest najbardziej rozpoznawalną marką w Polsce.

Za swoją nietuzinkową działalność otrzymał wiele nagród, wśród nich nagrodę dla najlepszego promotora koncertowego na świecie w ramach plebiscytu International Music Industry Awards 2015 organizowanego przy okazji międzynarodowej konferencji branży muzycznej Musexpo w Los Angeles.

Tajemnica sukcesu Jurka Owsiaka?

Od początku swojej działalności skupia wokół siebie ludzi w różnym wieku i o różnych poglądach, z którymi konsekwentnie buduje wizerunek stworzonych przez siebie marek.

W swoich wystąpieniach zdradza jak efektywnie budować tak duże przedsięwzięcia i jak skrupulatnie je realizować. Dzieli się doświadczeniami, przełamuje stereotypowe myślenie i motywuje do działania. Inspiruje ludzi, udowadniając, że jeżeli coś wydaje się nieosiągalne - można osiągnąć.

Szymon Hołownia

Dziennikarz i publicysta, współpracuje z telewizją TVN. Publicysta Tygodnika Powszechnego. Dwukrotny laureat nagrody Grand Press oraz laureat Dziennikarskiej Nagrody Ślad. Zdobywca Wiktora publiczności za rok 2010 oraz wielu innych nagród i wyróżnień. Założyciel Fundacji Kasisi i Fundacji Dobra Fabryka, wspierających dom dziecka w Zambii, hospicjum w Rwandzie i wiejski szpital w Kongo. Autor licznych książek o tematyce religijnej i społecznej.

Łukasz Krasoń

Łukasz jest mówcą inspirującym, inicjatorem wielu akcji społecznych. Nazywany jest dr Action w związku z jego dużą aktywnością. Występował na wielu wydarzeniach skupiających setki i tysiące uczestników, na jednej scenie m.in. z: Brian'em Tracy, Jackiem Walkiewiczem, Tomaszem Kamelem, Beatą Kapcewicz, Kevinem Hoganem i wielu innymi. Inspirował środowiska polonijne w USA, Wielkiej Brytanii oraz Holandii. Mimo młodego wieku, jego doświadczenia i zapał pozytywnie wpływają na uczestników jego wystąpień, których wzrusza, inspiruje i zjednuje w pozytywnym działaniu. Tej umiejętności mogą mu pozazdrościć liderzy i menedżerowie wielu zespołów.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi