niedziela, 18 lutego 2018.
Strona główna > Akcje Kuriera > Konkurs fotograficzny – Dzień Kota > Wybierz najpiękniejszego kota 2018

Wybierz najpiękniejszego kota 2018

Wybierz najpiękniejszego kota 2018
Data publikacji: 2018-02-06 12:28
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-16 09:48
Wywietleń: 5109 312797

Z okazji zbliżającego się Dnia Kota (17 lutego) zapraszamy do udziału w plebiscycie na najpiękniejszego Jaśnie Kota.

Przesłane przez Państwa zdjęcia, oznaczone są kolejnymi numerami. Głosować można wysyłając na nr 71051 wiadomość o treści: KOT.numer_wybranego_zwierzaka. Hasło KOT. należy pisać w ciągu, a numer kota wpisujemy bezpośrednio po kropce. Przykładowa wiadomość: KOT.xx (xx zastępujemy numerem wybranego kota).

Po każdym poprawnie wysłanym SMS-ie otrzymają Państwo potwierdzenie przyjęcia. W razie jakichś problemów technicznych prosimy dzwonić do redakcji pod numer telefonu: (91) 44-29-160.

Koszt jednego SMS-a to 1,23 zł (z VAT-em).

Głosowanie trwa do 15 lutego - do godz. 12. Zwycięzca pojawi się na łamach magazynowego wydania "Kuriera Szczecińskiego" (16 lutego) i otrzyma zestaw upominków od firmy Klakier art.zoo.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ KOTÓW 

                                        GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE!

Aktualne wyniki głosowania:

Komentarze

A kot prezesa???
Gdzie jest kot kaczora???
2018-02-16 08:36:29
efka
To nie był konkurs urody/ bo wszystkie są urocze a najbardziej 37 / tylko popularności i determinacji właścicieli. Mam nadzieję, że z miłości do kotów :)
2018-02-15 21:18:45
Buba
Dziwnie maleją te procenty na kocich kontach.Czy można gdzieś się dowiedzieć jakim algorytmem są naliczane?Mój kot miał na początku 3,6% a teraz zaledwie 0,9%.
2018-02-15 17:14:56
Daisy
A dla mnie i tak najpiękniejszy i najmądrzejszy, to KOT.83 - przystojniak Pinki:)
2018-02-14 20:24:24
=^.^=
:)Rudzik dobrze wygląda :) hihi. Podobny z miną do słynnego kota:"Meet grumpy cat" lub jak gdyby coś poszło nie po jego myśli XD. Musi być dobry agent :) Pozdrawiamy (nr 83) :)
2018-02-12 18:55:13
Izabela
Moja Emma nr 13 jest najpiękniejsza!!!!!!!!!! jeszcze 5 dni temu miała za swój wdzięk 0,7%,a dzisiaj tylko 0,2%. To skandal, jakim prawem ktoś pozbawia zwycięstwa mojej ślicznotki? Nie będę obojętna, będę walczyć o sprawiedliwość!!!!
2018-02-11 20:22:04
Miłośnik zwierząt
Naprawdę wszystkie bez wyjątku są przeurocze,nawet trudno wybrać najpiękniejszego ,pozdrawiam wszystkich właścicieli !
2018-02-08 14:01:39
Czytelnik Łukasz
Wszystkie są ładne. Numer 72 wygląda jak szczotka do butelek, ale też jest fajny. Popieram!
2018-02-08 09:53:44
@&@
Najpiękniejszego kota wybrał mój pies. Wybrał i zjadł...