czwartek, 17 sierpnia 2017.
Strona główna > Akcje Kuriera > Cały Szczecin w kwiatach 2017 > Ostatnie dni na zgłoszenia!

Ostatnie dni na zgłoszenia!

Ostatnie dni na zgłoszenia!
Data publikacji: 2017-05-12 06:56
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-12 07:19
Wywietleń: 193 255154

Zaczynamy odliczanie. Zostały ostatnie dni do ostatecznego zamknięcia listy uczestników tegorocznej - już 43. - edycji „Całego Szczecina w kwiatach". Kto chce wziąć udział w najbardziej znanej i lubianej z zielonych rywalizacji, powinien skorzystać z nadarzającej się okazji i... powalczyć o uznanie dla swych „ogrodów marzeń".

Co trzeba? Umiejętnie komponować rośliny w swym otoczeniu, czyli na balkonie, przy domu, w ogrodzie. Przed konkursowym jury wykazać się wiedzą na temat uprawy zielonych okazów, a może przede wszystkim mieć pasję do codziennego pielęgnowania roślin. Nie bez znaczenia dla ostatecznej oceny będzie miał wpływ „zielonej enklawy" na otoczenie. Bo ideą konkursu jest piękniejszy Szczecin.

Kto wie, że spełnia powyższe kryteria, nie powinien się wahać i zgłosić swój balkon, ogród lub inną formę zagospodarowania terenu zielonego (odrębna kwalifikacja zgłoszeń indywidualnych, instytucji, wspólnot mieszkaniowych) do konkursu. Szczególnie czekamy na debiutantów - najlepsi z nich w każdej kategorii mogą liczyć na dodatkową nagrodę. Natomiast odrębną i specjalną - przyznają nasi Czytelnicy, którzy w głosowaniu SMS-owym wskażą zdobywcę nagrody publiczności. Do zdobycia będzie też odrębna i nie mniej prestiżowa - nagroda Ogrodnika Miasta

Niewiele trzeba, aby wziąć udział w „Całym Szczecinie w kwiatach" - konkursie tradycyjnie odbywającym się pod patronatem prezydenta miasta Piotra Krzystka. Wystarczy odrobina odwagi i przekazanie zgłoszenia (swoje lub znajomych) do 15 maja - do północy - na adres: redakcja@kurier.szczecin.pl albo „Kurier Szczeciński", pl. Hołdu Pruskiego 8, tel. 91 44-29-101 lub 91 44-29-104, fax 91 44-29-105. Podając: imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy). Natomiast w tytule e-maila lub na karcie umieszczając nazwę konkursu.

(an)

Fot. Mirosław Winocnek

Ostatnie dni na zgłoszenia! Ostatnie dni na zgłoszenia! Ostatnie dni na zgłoszenia!

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Mistrzostwa Europy w siatkówce coraz bliżej
Splash of Colors
Pożegnaliśmy żaglowce
Poprzedni Następny

Nekrologi