środa, 18 października 2017.
Strona główna > Akcje Kuriera > Agencja Nieruchomości Rolnych > Jest potencjał, jest pomysł. A może pensjonat?

Jest potencjał, jest pomysł. A może pensjonat?

Data publikacji: 2015-08-02 21:23
Wywietleń: 286

Piaszczysta, szeroka plaża, malownicze położenie w otoczeniu sosnowych lasów – to główne powody, dla których turyści odwiedzają Mrzeżyno. Miejscowość ma potencjał turystyczny, wciąż nie w pełni wykorzystany. To dobry prognostyk dla tych, którzy myślą o założeniu tutaj własnego biznesu.

W Mrzeżynie nie ma wielkich hoteli, sporo miejsc noclegowych proponują natomiast pensjonaty. Znajdą tu dobre warunki między innymi rodziny z dziećmi. Przyjeżdżają do Mrzeżyna turyści z głębi Polski, zachęceni szeroką plażą, gdzie każdy znajdzie dla siebie miejsce, i morzem zieleni wokół. Miejscowość wciąż się rozwija i jest tu jeszcze wiele niewykorzystanych terenów.

W Mrzeżynie Agencja Nieruchomości Rolnych ma na sprzedaż czternaście działek różnej wielkości, o powierzchni od 1123 do 3332 mkw. Cały teren, który czeka na kupca, zajmuje razem 1,4 hektara. Działki zlokalizowane są w atrakcyjnym miejscu, w rejonie ulicy Kołobrzeskiej. Stąd do plaży w linii prostej jest 850 metrów. Nieruchomości zostały w przemyślany sposób podzielone, mają regularny kształt.

– Można tu bez przeszkód wybudować na przykład pensjonat. Takie wykorzystanie działki, pod zabudowę pensjonatową, umożliwia aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego – podkreśla Sławomir Pawlak, kierujący sekcją zamiejscową szczecińskiego oddziału ANR w Gryficach, dodając, że działki graniczą z rozdzielnią gazu sieciowego, co jest dodatkowym atutem. Nie powinno być też kłopotów z doprowadzeniem innych mediów: prądu, wody czy podłączeniem do sieci kanalizacyjnej.

Zainteresowanym wyczerpujących informacji nt. nieruchomości w Mrzeżynie udzieli Emilia Sierpińska-Laska z OT ANR w Szczecinie, tel. (91) 81 44 283, e-mail: esierpinskalaska@anr.gov.pl.

Na zdjęciu: W Mrzeżynie ANR ma na sprzedaż 14 działek o łącznej powierzchni 1,4 hektara. 

Fot.: 4Dfoto

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi